Vttv wvojh S18 E05 UITGEEST Vierkant 1080x1080px

Weer verliefd op je Huis
Make-over in Uitgeest

Minimalisme met statements

Sinds 2012 woont het koppel Jeroen en Marieke met hun dochters en hond in hun vrijstaande woning in Uitgeest. Het koppel runt samen een onderwijskundige praktijk aan huis. Jeroen en Marieke vielen voor de charme van het huis en de opkamer, maar de benedenverdieping is gedateerd. Marieke borrelt van de ideeën, maar Jeroen vindt verandering spannend en houdt Marieke tegen. Beiden hebben een heel andere interieurstijl, waardoor ze er samen niet uitkomen. Gelukkig weet stylist Marianne raad. De woning moet gezelliger en moderner worden gemaakt.

De kunstwerken van de make-over van Marianne zitten helaas niet meer in de collectie van Werk aan de Muur, maar gelukkig hebben we nog meer andere toffe kunstwerken!

Laat je inspireren door de make-over van Marianne!

  1. MG 3973 kopiëren

Minimalisme met statements

Jeroen en Marieke hebben beide een andere woonstijl. Zo houdt Jeroen van minimalisme, opgeruimd, strak en modern. Open ruimtes en het ruimtelijke gevoel spreken hem het meest aan. Strakke vakkenkasten met genoeg opbergruimte zijn voor hem onmisbaar om rust te creëren. Ook houdt hij van contrasten, zoals een vlak met kleur op een witte muur. Houten elementen en vloeren in de woning spreekt Jeroen erg aan. Daarnaast vindt hij verlichting in glas een mooi en toevoegend element. Marieke gaat juist graag voor paars flamboyant en statements. Ze houdt van flamboyante, expressieve en klassieke, niet brocante kunst. De combinatie van strak en modern met fluweel en warme kleuren, zoals lichtpaars en kobaltblauw, heeft voor Marieke de voorkeur. Ze vindt het gebruik van rijke stoffen, een moderne keuken en een licht en uniek huis belangrijk. Marieke neigt met haar stijl naar een lichte vorm van 'hotel chique'.

Ontdek minimalistische kunstcollectie

  1. MG 4069 kopiëren
  1. MG 4138 kopiëren
  1. MG 3985 kopiëren
  1. MG 4454 kopiëren

Moderniseren en verbinden

De benedenwoning van het alleenstaande huis uit 1911 is verouderd en moet gemoderniseerd en gezelliger worden gemaakt. Jeroen hecht belang aan een opgeruimd, ruimtelijk en strak interieur, terwijl Marieke juist de warmte van een open haard en gezelligheid door expressieve kleuren en mooie stoffen wil laten terugkomen. Marianne brengt de verschillende interieur stijlen samen door kunstwerken in mixed media-stijl toe te voegen.

Ontdek de mixed media collectie

  1. MG 4566 kopiëren
  1. MG 3905 kopiëren
  1. MG 4030 kopiëren
  1. MG 4539 kopiëren

Makkelijk van stijl en sfeer veranderen

Marianne heeft gekozen voor een grote eyecatcher op ArtFrame in de woonkamer te plaatsen. Het kunstwerk is 220 centimeter hoog en valt daardoor goed op! Het ArtFrame maakt het mogelijk om gemakkelijk van doek te wisselen. De schilderijen hebben uitgesproken kleuren, unieke vormgevingen en brengen een moderne look aan de woning.

Ontdek het materiaal ArtFrame

Shop the look

Ja, ik wil ook advies voor mijn lege muren!

Wil jij van jouw huis ook een fijn thuis maken met mooie wanddecoratie? Samen met jou gaan we ontdekken welke kunst past aan jouw lege muren.

Ik ga ermee akkoord dat ik persoonlijke nieuwsbrieven en andere mailings ontvang voor meer tips, inspiratie en nieuws

Bekijk meer vtwonen make-overs

Zo helpen we je bij het vinden van je droomwerk

Bekijk de materialen uitlegvideo

Bestel een cadeaubon

Schrijf je in voor tips & tricks